Филтри -

Градежни машини UN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Градежни машини UN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.196 €
Натоварувач со тркала
Носивост 1200 кг
Година 1988 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се