Филтри -

Градежни машини Terberg

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Terberg

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 30680 кг
Година 1991 Километража 532497 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 30490 кг
Година 2011 Километража 345449 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 30680 кг
Година 2009 Километража 475423 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 30470 кг
Година 2011 Километража 366721 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 25180 кг
Година 2011 Километража 291160 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
43.950 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 31520 кг
Година 2007 Километража 714843 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 5780 кг
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се