Филтри -

Градежни машини Soilmec од Кина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини Soilmec од Кина: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење Soilmec R415 машина за дупчење Soilmec R415 машина за дупчење Soilmec R415
3
Контактирајте го продавачот
65.800 US$ EUR ≈ 61.370 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 6523 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 6200 м/ч Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за дупчење Soilmec SM870 машина за дупчење Soilmec SM870
2
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2015 Километража 4550 м/ч Сила
Кина
машина за дупчење Soilmec R516 машина за дупчење Soilmec R516 машина за дупчење Soilmec R516
3
Контактирајте го продавачот
55.800 US$ EUR ≈ 52.040 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Кина
машина за дупчење Soilmec R618 машина за дупчење Soilmec R618 машина за дупчење Soilmec R618
3
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.700 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 6550 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 5680 м/ч Сила
Кина
машина за дупчење Soilmec SR65 машина за дупчење Soilmec SR65 машина за дупчење Soilmec SR65
3
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 107.300 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2010 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 8500 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
550.000 US$ EUR ≈ 513.000 €
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 7918 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење Soilmec SR60 SR30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 04/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
72.500 US$ EUR ≈ 67.620 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила 280 кс
Кина, shanghai
машина за дупчење Soilmec машина за дупчење Soilmec
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 107.300 €
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 12000 м/ч Сила
Кина, Hefei
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се