Филтри -

Градежни машини Peiner од Европа

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини Peiner

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Кула кран
Година 1993 Километража Сила
Германија, Dresden
кула кран Peiner SK100 кула кран Peiner SK100
2
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 46 м Дофаќач 46 м Капацитет на крајот на стрелата 1.6 т
Година 08/1985 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
кула кран Peiner Turmstücke S7/S10 und Adapterscheibe TS 20 auf TS 18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Германија, Hude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 28 м Носивост 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.9 т
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, Ávila

Други марки во делот "Градежни машини од Европа"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 17427 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Мини натоварувач
Година 1996 Километража 4177 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
валјак за асфалт Hamm HD 8 VV
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
6.557 € PLN 27.900 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 04/2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 3400 м/ч Сила
Австрија, Bergheim bei Salzburg
аукција 339,20 € SEK 3.900 SEK
Ножична платформа
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
31.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел K32 Висина на подигање 12.5 м
Година 2019-06 Километража 73000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел E290PX Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 15.6 м Носивост 220 кг
Година 2012 Километража Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TBR 220 Дофат на стрела 16.4 м Носивост 230 кг
Година 2014 Километража 53800 км Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
22.200 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1989 Километража 11548 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Канцелариски контејнер
Година 06/2024 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
32.680 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2013 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
83.127 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Машина за дупчење
Евро Euro 1
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Sooß bei Wien
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи