Филтри -

Градежни машини Peiner

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини Peiner

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Кула кран
Година 1993 Километража Сила
Германија, Dresden
кула кран Peiner SK100 кула кран Peiner SK100
2
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 46 м Дофаќач 46 м Капацитет на крајот на стрелата 1.6 т
Година 08/1985 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
кула кран Peiner Turmstücke S7/S10 und Adapterscheibe TS 20 auf TS 18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Германија, Hude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 28 м Носивост 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.9 т
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, Ávila

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 3.8 м Длабочина на копање 3880 мм Радиус на копање 2.49 м Висина за истовар 4.31 м Капацитет на хидраулична пумпа 320 бар
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.8 м Длабочина на копање 2800 мм Радиус на копање 4.75 м Висина за истовар 3.12 м Капацитет на хидраулична пумпа 243 бар
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
64.300 US$ EUR ≈ 59.060 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY25K5-I Висина на подигање 47.2 м Носивост 25000 кг Брзина 80 км/ч
Година 2019 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
193.000 US$ EUR ≈ 177.300 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCT100 Дофат на стрела 23 м Дофаќач 92.6 м Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 9 т Брзина 90 км/ч
Година 2017 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
223.000 US$ EUR ≈ 204.800 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QAY200 Висина на подигање 82.1 м Дофат на стрела 3 м Дофаќач 81 м Носивост 200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 200 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 71 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
430.000 US$ EUR ≈ 394.900 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCA180L8 Висина на подигање 103 м Дофат на стрела 20 м Носивост 180000 кг Капацитет на крајот на стрелата 180 т Брзина 80 км/ч
Година 06/2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCR90 Дофат на стрела 6.5 м Носивост 90000 кг Брзина 34.8 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
248.900 US$ EUR ≈ 228.600 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCA130L7 Дофат на стрела 14 м Дофаќач 104 м Носивост 130 кг Капацитет на крајот на стрелата 130 т Брзина 80 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
175.000 US$ EUR ≈ 160.700 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCT80L6_2 Висина на подигање 85 м Дофат на стрела 25 м Дофаќач 60.5 м Брзина 80 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
мини багер Kubota KX161-3SZ
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
300.000 US$ EUR ≈ 275.500 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCA130L7 Дофат на стрела 14 м Дофаќач 104.6 м Носивост 130000 кг Капацитет на крајот на стрелата 130 т Брзина 80 км/ч
Година 08/2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
186.000 US$ EUR ≈ 170.800 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY160K Дофат на стрела 26 м Дофаќач 80.6 м Носивост 160000 кг Капацитет на крајот на стрелата 160 т Брзина 80 км/ч
Година 03/2011 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
36.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 70 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
пумпа за бетон Putzmeister M38  на шасија пумпа за бетон Putzmeister M38  на шасија
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2007 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година Километража 608 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1995 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи