Филтри -

Градежни машини MultiOne

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

6 огласа: Градежни машини MultiOne

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
17.700 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Брзина 13 км/ч
Година 2011 Километража 1080 м/ч Сила
Италија, Erbusco Bs
Контактирајте го продавачот
14.450 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2017 Километража 1483 м/ч Сила
Холандија, Drachten
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Висина на подигање 2.98 м Носивост 1470 кг
Година 2022 Километража 80 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2022 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 1345 кг
Година 2018 Километража 860 м/ч Сила
Естонија, Kurna
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи