Филтри -

Градежни машини Klaas

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Klaas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 23 м
Година Километража 485 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
86.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2017 Километража 817 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 20 м Носивост 1300 кг Капацитет на крајот на стрелата 250 т Брзина на подигање на товар 30 м/мин
Година 2011 Километража 1450 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
86.000 €
Автодигалка
Година 2017 Километража 247 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
77.100 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 27 м Дофаќач 19 м Носивост 800 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.8 т
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Полска, 46-100
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Автодигалка
Висина на подигање 0.03 м
Година 2010 Километража 3576 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Автодигалка
Висина на подигање 30 м
Година Километража 3576 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража 1000 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 28 м Носивост 1300 кг
Година 2016 Километража Сила
Германија, Bottrop
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се