Филтри -

Градежни машини KamAZ

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини KamAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.100 US$ EUR ≈ 14.860 €
Автодигалка
Марка на кран Bumar Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 22 м Дофаќач 7 м Носивост 20000 кг
Година 1993 Километража Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2010 Километража 58000 км Сила
Литванија, Kužiai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион-мешалка Tigarbo  на шасија KamAZ 53229 камион-мешалка Tigarbo  на шасија KamAZ 53229
2
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.923 €
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Белорусија, Mazyr
камион-мешалка Tigarbo  на шасија KamAZ 53229R камион-мешалка Tigarbo  на шасија KamAZ 53229R камион-мешалка Tigarbo  на шасија KamAZ 53229R
3
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.923 €
Камион-мешалка
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Mazyr
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.615 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 2006 Километража Сила
Белорусија, Mazyr
ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВС—28
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 28 м Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 22
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ ТВ-32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 32 м Носивост 350 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ Автогидроподъемник АГП-22 (Автовышка)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВС—26
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 26 м Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВС—22-01
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 22 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 22 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 21 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ АП-22
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВИПО-32 ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВИПО-32 ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВИПО-32
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 19 м Носивост 300 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВС-32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 32 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 36-01 Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 20 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ АП-28
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
91.850 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Galichanin Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 31 м Дофаќач 9 м Носивост 32000 кг
Година 2013 Километража 29979 км Сила
Белорусија, Видомля
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Ivanovets Модел Ak 30
Година 2014 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 22 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 03/2009 Километража 66690 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.310 €
Автодигалка
Марка на кран KTA Модел 18.01 Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 18.2 м Носивост 18000 кг
Година 2008 Километража 32560 км Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Латвија, Ciecere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Модел SMB 10000
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се