Филтри -

Градежни машини KIA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Градежни машини KIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Hyled LC12-K Висина на подигање 10.2 м Дофат на стрела 5 м Носивост 770 кг
Година 2000 Километража 110236 км Сила
Холандија, Papendrecht
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се