Филтри -

Градежни машини IHC

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини IHC: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Машина за дупчење
Година 1988 Километража Сила
Италија, Bordighera
машина за набивање столбови IHC S90 машина за набивање столбови IHC S90
2
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2008 Километража 1300 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
415.000 US$ EUR ≈ 366.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година 1997-01-01 Километража Сила
Холандија, GEERTRUIDENBERG
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се