Филтри -

Градежни машини FIAT-HITACHI

Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини FIAT-HITACHI: 123 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 12/1999 Километража 15000 м/ч Сила 200 kW
Романија, Zalău
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2003 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража Сила
Финска, Salo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2004-01-01 Километража Сила
Холандија, Goor
натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W 60 H (For parts) за делови натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W 60 H (For parts) за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1999-01-01 Километража 4500 м/ч Сила 61 кс
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Носивост 18730 кг
Година 1999 Километража Сила 107 кс
Шпанија, Almeria
багер на тркала FIAT-HITACHI EX165W багер на тркала FIAT-HITACHI EX165W багер на тркала FIAT-HITACHI EX165W
3
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2001 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Багер гасеничар
Година 1995 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, Roma
багер-натоварувач FIAT-HITACHI FB2000 SYMCRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1996 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 01/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 4500 м/ч Сила
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1996 Километража 28634 м/ч Сила 67 kW
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1995 Километража 13200 м/ч Сила
Шпанија, Córdoba
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се