Филтри -

Градежни натоварувачи Fiat-Hitachi

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

47 огласа: Градежни натоварувачи Fiat-Hitachi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
28.200 € PLN 120.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража 193 км Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 9798 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W 230 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W270
1
Контактирајте го продавачот
20,11 € RON 100 RON
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi w 230 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 2 м³
Година 2000 Километража 11846 м/ч Сила
Холандија, Leek
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W230
1
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 14380 м/ч Сила
Италија, Castelnuovo Di Garfagnana
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 6650 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 6000 м/ч Сила
Белгија, Lebbeke
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1996 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 21000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Мини натоварувач
Година 2000 Километража 5000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 16041 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1993 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 1997 Километража 7357 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W130PL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, León
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi FR 130.2
1
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 10181 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 06/1994 Километража 15987 м/ч Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Мини натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
аукција 6.299 € DKK 47.000 DKK
Натоварувач со тркала
Година 1993 Километража Сила
Данска, Nordjylland
Контактирајте го продавачот
100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи