Филтри -

Багери на тркала Fiat-Hitachi

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Багери на тркала Fiat-Hitachi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Година 2003 Километража 3800 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Година 1997 Километража 5730 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 10000 м/ч Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
аукција 2.011 € SEK 23.500 SEK
Година 2000 Километража 11344 м/ч Сила
Шведска, Gällivare
багер на тркала Fiat-Hitachi FH200W.3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, León
багер на тркала Fiat-Hitachi EX165W.3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, León
аукција 2.500 €
Година 2001 Километража 9340 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 1993 Километража 4226 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија
багер на тркала Fiat-Hitachi 137 WT за делови багер на тркала Fiat-Hitachi 137 WT за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 7573 м/ч Сила
Франција, Chuzelles
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 15013 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер на тркала Fiat-Hitachi FH 150W3 за делови багер на тркала Fiat-Hitachi FH 150W3 за делови багер на тркала Fiat-Hitachi FH 150W3 за делови
3
Контактирајте го продавачот
379,10 € PLN 1.626 PLN
Година Километража Сила
Полска, Tarnów
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи