Филтри -

Градежни машини Dongfeng

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини Dongfeng: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.380 € UZS 549.000.000 UZS
Возило со дигалка со корпа
Модел 12 Висина на подигање 2190 м Дофат на стрела 4500 м Носивост 200 кг
Година 2021 Километража Сила
Узбекистан, Фергана
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2015 Километража Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се