Филтри -

Градежни машини CHTZ

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини CHTZ

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
36.120 € PLN 155.000 PLN
Тренчер
Година 1990 Километража Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
4.481 € BYN 16.000 BYN
Булдожер
Година 1988 Километража Сила
Белорусија, Mazyr
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.720 €
Булдожер
Година 2007 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Новодністровськ
булдожер CHTZ T-170 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1995 Километража Сила
Бугарија, PERNIK

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
198.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2008 Километража 900 м/ч Сила
Латвија, Rēzekne
Контактирајте го продавачот
20.200 € Без ДДВ
Тренчер
Година 1992 Километража 1200 м/ч Сила
Латвија, Rēzekne
Контактирајте го продавачот
23.900 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел KLUBB K32 Висина на подигање 10.5 м Дофат на стрела 10.5 м
Година 07/2018 Километража 79350 км Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Багер на тркала
Носивост 17950 кг
Година 10/2003 Километража 7739 м/ч Сила
Полска, Siedlce
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Кула кран
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година Километража Сила
Германија, Leipzig
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.870 €
Роторен багер
Година 2017 Километража 2232 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Канцелариски контејнер
Година 06/2024 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Санитарен контејнер
Година 07/2024 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година Километража Сила
Турција, Ankara, Yenimahalle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 400 кг
Година 01/2022 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 01/2024 Километража Сила
Турција, İzmir
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи