Филтри -

Градежни машини Bulthuis

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Градежни машини Bulthuis

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1991 Километража 12211 м/ч Сила
Шведска, Robertfors
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2011 Километража 763 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 17030 м/ч Сила
Германија, Plattling
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 17427 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Мини натоварувач
Година 1996 Километража 4177 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
валјак за асфалт Hamm HD 8 VV
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
6.557 € PLN 27.900 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 04/2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.570 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 01/2022 Километража 200 м/ч Сила
Перу
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 3400 м/ч Сила
Австрија, Bergheim bei Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
аукција 339,20 € SEK 3.900 SEK
Ножична платформа
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2020 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 9965 м/ч Сила
Австрија, Bergheim bei Salzburg
Контактирајте го продавачот
31.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел K32 Висина на подигање 12.5 м
Година 2019-06 Километража 73000 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2005 Километража 11204 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.910 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2020 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел E290PX Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 15.6 м Носивост 220 кг
Година 2012 Километража Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TBR 220 Дофат на стрела 16.4 м Носивост 230 кг
Година 2014 Километража 53800 км Сила
Полска, Mikołów
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи