Филтри -

Градежни машини BQ

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

61 огласа: Градежни машини BQ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран BQ GHP6013-6 кула кран BQ GHP6013-6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 51.6 м Дофат на стрела 60 м Носивост 6000 кг
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ M900B кула кран BQ M900B
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 90.8 м Дофат на стрела 70 м Носивост 50000 кг
Година Километража Сила
Узбекистан
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
кула кран BQ GHP6016-8 кула кран BQ GHP6016-8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 16000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT7015-10 кула кран BQ GHT7015-10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 59.7 м Дофат на стрела 70 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT6520-12 кула кран BQ GHT6520-12
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 59.7 м Дофат на стрела 65 м Носивост 12000 кг
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT7050-20 кула кран BQ GHT7050-20
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 78.9 м Дофат на стрела 70 м Носивост 20000 кг
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHP5517-8 кула кран BQ GHP5517-8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 17000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT5516-6 кула кран BQ GHT5516-6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 55 м Носивост 6000 кг
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT6024-10 кула кран BQ GHT6024-10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.4 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT6011-6 кула кран BQ GHT6011-6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 60 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHP7015-8 кула кран BQ GHP7015-8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 60.5 м Дофат на стрела 70 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT7027-16 кула кран BQ GHT7027-16
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 51.7 м Дофат на стрела 70 м Носивост 16000 кг Капацитет на крајот на стрелата 27000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT6014-8 кула кран BQ GHT6014-8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 60 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 14000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT7032-16 кула кран BQ GHT7032-16
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 56.1 м Дофат на стрела 70 м Носивост 16000 кг
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ M900A кула кран BQ M900A
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 90.8 м Дофат на стрела 70 м Носивост 11000 кг Капацитет на крајот на стрелата 11000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHP6016-10 кула кран BQ GHP6016-10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.6 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT8030-25 кула кран BQ GHT8030-25
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 74.91 м Дофат на стрела 80 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT5013-6 кула кран BQ GHT5013-6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT5013-5 кула кран BQ GHT5013-5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 34.5 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 13000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT6520-10 кула кран BQ GHT6520-10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 39.5 м Дофат на стрела 65 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 20000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ M600 кула кран BQ M600
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 90.56 м Дофат на стрела 80 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 40000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT80130-64 кула кран BQ GHT80130-64
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 84.5 м Дофат на стрела 80 м Носивост 13000 кг Капацитет на крајот на стрелата 13 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHP6513-8 кула кран BQ GHP6513-8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 65 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 13000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT6015-10 кула кран BQ GHT6015-10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT5023-10 кула кран BQ GHT5023-10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 50 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 23000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се