Филтри -

Кула кранови BQ

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

56 огласа: Кула кранови BQ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран BQ GHP6013-6 кула кран BQ GHP6013-6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Висина на подигање 51.6 м Дофат на стрела 60 м
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ M900B кула кран BQ M900B
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг Висина на подигање 90.8 м Дофат на стрела 70 м
Година Километража Сила
Узбекистан
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
кула кран BQ GHP6016-8 кула кран BQ GHP6016-8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 16000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT7015-10 кула кран BQ GHT7015-10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Висина на подигање 59.7 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT6520-12 кула кран BQ GHT6520-12
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Висина на подигање 59.7 м Дофат на стрела 65 м
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT7050-20 кула кран BQ GHT7050-20
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Висина на подигање 78.9 м Дофат на стрела 70 м
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHP5517-8 кула кран BQ GHP5517-8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Дофат на стрела 55 м Капацитет на крајот на стрелата 17000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT5516-6 кула кран BQ GHT5516-6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 55 м
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT6024-10 кула кран BQ GHT6024-10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2.4 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT6011-6 кула кран BQ GHT6011-6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHP7015-8 кула кран BQ GHP7015-8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Висина на подигање 60.5 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT7027-16 кула кран BQ GHT7027-16
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Висина на подигање 51.7 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 27000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT6014-8 кула кран BQ GHT6014-8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 14000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT7032-16 кула кран BQ GHT7032-16
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Висина на подигање 56.1 м Дофат на стрела 70 м
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ M900A кула кран BQ M900A
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11000 кг Висина на подигање 90.8 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 11000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHP6016-10 кула кран BQ GHP6016-10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.6 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT8030-25 кула кран BQ GHT8030-25
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Висина на подигање 74.91 м Дофат на стрела 80 м Капацитет на крајот на стрелата 3 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT5013-6 кула кран BQ GHT5013-6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 50 м
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT5013-5 кула кран BQ GHT5013-5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 34.5 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 13000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT6520-10 кула кран BQ GHT6520-10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Висина на подигање 39.5 м Дофат на стрела 65 м Капацитет на крајот на стрелата 20000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ M600 кула кран BQ M600
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Висина на подигање 90.56 м Дофат на стрела 80 м Капацитет на крајот на стрелата 40000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT80130-64 кула кран BQ GHT80130-64
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13000 кг Висина на подигање 84.5 м Дофат на стрела 80 м Капацитет на крајот на стрелата 13 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHP6513-8 кула кран BQ GHP6513-8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Дофат на стрела 65 м Капацитет на крајот на стрелата 13000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT6015-10 кула кран BQ GHT6015-10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година Километража Сила
Узбекистан
кула кран BQ GHT5023-10 кула кран BQ GHT5023-10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 23000 т
Година Километража Сила
Узбекистан
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се