Филтри -

Градежни машини Aichi од Холандија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини Aichi од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража 9500 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug, FR
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 18 м
Година Километража 7103 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug, FR
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 12 м Носивост 250 кг
Година Километража 9340 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug, FR
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 24 м Носивост 227 кг
Година 2002 Километража 5581 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража 7200 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Телескопска дигалка
Година Километража Сила
Холандија, De Lier
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Телескопска дигалка
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Година 2005 Километража 8077 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Телескопска дигалка
Година 2007 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража 7441 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Година 2003 Километража 8585 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража 3501 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража 147 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража 246 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража 256 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 18.2 м Носивост 250 кг
Година 1998 Километража 5800 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 17.8 м
Година 2007 Километража 9940 м/ч Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Носивост 227 кг
Година 01/2005 Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража 145 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража 139 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година Километража 1898 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се