Филтри -

Градежни машини Aichi

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

49 огласа: Градежни машини Aichi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година Километража 103 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година Километража 7935 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20 м
Година 1999 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
17.850 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2007 Километража 7878 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година Километража Сила
Белгија, Moerbeke
нови ножична платформа Aichi SV 06 ENS нови ножична платформа Aichi SV 06 ENS нови ножична платформа Aichi SV 06 ENS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година Километража Сила
Белгија, Moerbeke
автодигалка Aichi Aichi автодигалка Aichi Aichi
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 28 м
Година 2002 Километража Сила
Саудиска Арабија, Riyadh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Klundert
хидраулична зглобна платформа Aichi SR12B
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.724 €
Хидраулична зглобна платформа
Евро Euro 3 Висина на подигање 9 м Носивост 120 кг
Година 02/2010 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
22.800 US$ EUR ≈ 20.940 €
Телескопска дигалка
Евро Euro 3 Носивост 200 кг
Година 2010 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.740 €
Хидраулична зглобна платформа
Евро Euro 3
Година 2010 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година Километража 8900 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
аукција 10 €
Ножична платформа
Година 2001 Километража 4148 м/ч Сила
Холандија, Surhuisterveen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
аукција 1.000 €
Ножична платформа
Година 1999 Километража 4201 м/ч Сила
Холандија, Reusel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 14.000 €
Телескопска дигалка
Година 2001 Километража 10087 м/ч Сила
Белгија, Kortemark
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 10.6 м Носивост 227 кг
Година 01/2001 Километража 9800 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража 5900 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража 5500 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2004 Километража 9838 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2003 Километража 8348 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2005 Километража 9880 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2005 Километража 9190 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2003 Километража 9923 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи