Филтри -

Дигалки Aichi

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

46 огласа: Дигалки Aichi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13.7 м
Година 2014 Километража 3351 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 18.2 м Работна висина на подигање 20.2 м Дофат на стрела 15.8 м
Година 2005 Километража 8089 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Работна висина на подигање 23 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2004 Километража 8901 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 6 м
Година 1998 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 14.1 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 21 м
Година Километража 103 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 21 м
Година Километража 7935 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20 м Работна висина на подигање 20 м
Година 1999 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
17.850 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 23 м
Година 2007 Километража 7878 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Работна висина на подигање 11.7 м
Година Километража Сила
Белгија, Moerbeke
нови ножична платформа Aichi SV 06 ENS нови ножична платформа Aichi SV 06 ENS нови ножична платформа Aichi SV 06 ENS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Работна висина на подигање 7.72 м
Година Километража Сила
Белгија, Moerbeke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 23 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Klundert
хидраулична зглобна платформа Aichi SR12B
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.725 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 120 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 9 м Работна висина на подигање 9 м
Година 02/2010 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
22.800 US$ EUR ≈ 20.940 €
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг Евро Euro 3 Работна висина на подигање 23 м
Година 2010 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.750 €
Хидраулична зглобна платформа
Евро Euro 3 Работна висина на подигање 23 м
Година 2010 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 14 м
Година Километража 8900 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
аукција 10 €
Ножична платформа
Година 2001 Километража 4148 м/ч Сила
Холандија, Surhuisterveen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
аукција 1.000 €
Ножична платформа
Година 1999 Километража 4201 м/ч Сила
Холандија, Reusel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 14.000 €
Телескопска дигалка
Година 2001 Километража 10087 м/ч Сила
Белгија, Kortemark
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 227 кг Висина на подигање 12 м Работна висина на подигање 14 м Дофат на стрела 10.6 м
Година 01/2001 Километража 9800 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Работна висина на подигање 23 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2004 Километража 9838 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Работна висина на подигање 23 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2003 Километража 8348 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Работна висина на подигање 23 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2005 Километража 9880 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Работна висина на подигање 23 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2005 Километража 9190 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи