Филтри -

Дигалки Multitel

Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

123 огласа: Дигалки Multitel

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 202 Дофат на стрела 9.5 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 92537 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN
3
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Multitel Модел NIFTYLIFT Дофат на стрела 25 м
Година 2017 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MT 202 DS Работна висина на подигање 20.2 м Дофат на стрела 9.8 м
Година 2014 Километража 95009 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MX170 Работна висина на подигање 17 м Дофат на стрела 7.95 м
Година 2010 Километража 105044 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 150 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Multitel Модел MXE200 Висина на подигање 19.8 м Работна висина на подигање 19.8 м Дофат на стрела 9 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
22.090 € PLN 94.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Multitel Модел MX170 Работна висина на подигање 17 м Дофат на стрела 7.952 м
Година 2011 Километража 83000 км Сила
Полска, Przytkowice
Контактирајте го продавачот
36.250 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 45 кг
Година 2015 Километража 50573 км Сила
Холандија, Almelo
возило со дигалка со корпа Nissan возило со дигалка со корпа Nissan возило со дигалка со корпа Nissan
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Марка на лифт Multitel Модел MX250
Година 2019 Километража Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Multitel Модел 160 alu Висина на подигање 16 м
Година 12/2013 Километража 57201 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Multitel Модел MT202DS Висина на подигање 20 м
Година 02/2016 Километража 35401 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MX 200 DS Работна висина на подигање 20 м Дофат на стрела 8.5 м
Година 2011 Километража 75000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел 160 ALU DS Работна висина на подигање 16.3 м Дофат на стрела 10.2 м
Година 2014 Километража 66628 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел HX 195 Работна висина на подигање 19.65 м Дофат на стрела 9.45 м
Година 2019 Километража 35000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MT 182 DS Работна висина на подигање 18.2 м
Година 2014 Километража 75800 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MX170 Работна висина на подигање 17 м Дофат на стрела 7.95 м
Година 2010 Километража 105000 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11
1
Контактирајте го продавачот
29.590 € PLN 125.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел MX 200 Работна висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.5 м
Година 2010 Километража 138000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
41.340 € PLN 175.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел MX 250 Работна висина на подигање 25.2 м Дофат на стрела 12 м
Година 2013 Километража 68000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
83.440 € PLN 355.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Висина на подигање 17.9 м Работна висина на подигање 19.9 м Дофат на стрела 9.6 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Chojnice
ново возило со дигалка со корпа Multitel SMX 300HD ново возило со дигалка со корпа Multitel SMX 300HD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Висина на подигање 28.1 м Работна висина на подигање 30.1 м Дофат на стрела 14.7 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел 160 ALU DS Работна висина на подигање 16.3 м Дофат на стрела 10.2 м
Година 2018 Километража 58383 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MX170 Работна висина на подигање 17 м Дофат на стрела 7.95 м
Година 2016 Километража 63730 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Multitel Висина на подигање 14.5 м
Година 01/1999 Километража 34569 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Multitel Висина на подигање 17 м
Година 12/2007 Километража 166964 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.770 € PLN 113.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел 160 alu/ds Работна висина на подигање 16.2 м Дофат на стрела 10.2 м
Година 2013 Километража 86000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
34.060 € PLN 144.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел MT 202 DS Работна висина на подигање 20.2 м Дофат на стрела 9.8 м
Година 2013 Километража 111000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи