Филтри -

Дигалки Nissan

Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

136 огласа: Дигалки Nissan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.790 € PLN 126.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт CMC Модел PLA 190 Работна висина на подигање 19 м Дофат на стрела 11 м
Година 2011 Километража 76000 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT 400 - 25 m Multitel MX250 boom lift bucket truck возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT 400 - 25 m Multitel MX250 boom lift bucket truck
2
Контактирајте го продавачот
56.310 € PLN 239.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MX250 Работна висина на подигање 25.3 м Дофат на стрела 12.2 м
Година 2019 Километража 36300 км Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
53.750 € PLN 229.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел MX 250 Висина на подигање 23.2 м Работна висина на подигање 25.2 м Дофат на стрела 12 м
Година 2017 Километража 64000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
31.190 € PLN 132.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20C Работна висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.5 м
Година 2011 Километража 34929 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
32.840 € PLN 139.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Comet Модел 17/2/7 (8,5) HQ Работна висина на подигање 17 м Дофат на стрела 8.5 м
Година 2017 Километража 31726 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа Nissan Access Platform Truck
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
64.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт CTE Модел ZED 25 HV S3 Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 12 м
Година 06/2018 Километража 7800 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Евро Euro 4 Марка на лифт Ruthmann Модел TB270 Висина на подигање 27 м
Година 12/2011 Километража 104079 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Евро Euro 3 Марка на лифт Palfinger Модел P 260B Висина на подигање 25.6 м
Година 03/2010 Километража 89533 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Марка на лифт CMC Модел PLA 212 - 21 m Висина на подигање 21 м
Година 10/2010 Километража 60688 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Socage Модел T418 Висина на подигање 18 м
Година 01/2016 Километража 57172 км Сила
Австрија, Ossiach
Контактирајте го продавачот
44.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Palfinger Модел P200A Висина на подигање 20 м
Година 2015 Километража 33000 км Сила
Хрватска, Kršan, Blaškovići
возило со дигалка со корпа Nissan CELA DT24
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Cela Модел CELA DT24 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 12 м
Година 2013 Километража 13800 км Сила
Чехија, Louny
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar
2
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Марка на лифт Cela Модел DA320 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.5 м
Година 2010 Километража 50235 км Сила
Чехија, Louny
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2014 Километража Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Висина на подигање 9.75 м
Година 2012 Километража 50000 км Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 16 м
Година Километража 72028 км Сила
Франција, Marmande
Контактирајте го продавачот
36.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20.2 EASY (2) Висина на подигање 20 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража 68002 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20.2 easy (3) Висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража 58416 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел CTE ZED 20.2 easy (4) Висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража 68622 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2011-04 Километража 36041 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 22 м
Година 2013-04 Километража 72107 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Multitel Модел MT 222 Висина на подигање 22.4 м
Година 2008-08 Километража 49205 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.880 € CZK 529.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Година 2014 Километража 257000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт GSR Модел E200TE4 Висина на подигање 20 м
Година 2012-01 Километража 43700 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Претплати се