Филтри -

Дигалки Renault

Резултати од пребарување: 209 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

209 огласа: Дигалки Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 460 кг Евро Euro 6 Марка на лифт KLUBB Модел K32
Година 2018-05-25 Километража 193180 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
50.840 € PLN 219.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 220 кг Марка на лифт CMC Модел PLA250 Работна висина на подигање 25 м Дофат на стрела 15 м
Година 2015 Километража 56000 км Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.120 € PLN 151.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Comet Модел 21/2/9 HQ Работна висина на подигање 20.5 м Дофат на стрела 9 м
Година 2015 Километража 63178 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Versalift Модел ET-38-LF Висина на подигање 14.5 м Дофат на стрела 6.5 м
Година 2011 Километража 192000 км Сила
Украина, Kyiv
возило со дигалка со корпа Renault Midlum
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Марка на лифт COMILEV Модел EN-140-TPC Висина на подигање 14 м
Година Километража 27500 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
10.840 € PLN 46.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Versalift Модел ET-32-LE Работна висина на подигање 11 м Дофат на стрела 7.1 м
Година 2011 Километража 311000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 5 Марка на лифт France Elévateur Модел VT-60-NE Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 10 м
Година 2015 Километража 8500 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Versalift Модел ET-26-LEXS Висина на подигање 10 м Дофат на стрела 5 м
Година 2012 Километража 155000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Versalift Модел ET-32-LE. Висина на подигање 11.6 м Дофат на стрела 7.1 м
Година 2013 Километража 241000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Евро Euro 5 Марка на лифт France Elévateur Модел 111F Висина на подигање 11 м Дофат на стрела 6.3 м
Година 2012 Километража 189000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.640 € PLN 59.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт KLUBB Висина на подигање 13 м
Година 2016 Километража 168000 км Сила
Полска, Babice
Контактирајте го продавачот
29.300 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Multitel Модел MT202DS Висина на подигање 20 м
Година 07/2013 Километража 71243 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
35.120 € PLN 151.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20.2 H Работна висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м
Година 2015 Километража 41628 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
37.660 € PLN 162.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел HX 200 DS Работна висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.2 м
Година 2014 Километража 48169 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Марка на лифт France Elévateur Модел 122F Висина на подигање 12.5 м Дофат на стрела 6.5 м
Година 2012 Километража 34340 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Isoli Модел VT48NE Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 8 м
Година 2010 Километража 84660 км Сила
Украина, Kyiv
возило со дигалка со корпа Renault Maxity возило со дигалка со корпа Renault Maxity
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт CTE Модел ZED17
Година 2011 Километража 50013 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Евро Euro 5 Марка на лифт COMILEV Модел EN-100-TF1 Висина на подигање 10 м Дофат на стрела 6 м
Година 2013 Километража 125000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг Евро Euro 5 Марка на лифт COMILEV Модел EN120TF1 Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 5.5 м
Година 2011 Километража 113000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Klubb KL32
Година Километража 500 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Klubb KL32
Година Километража 500 км Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003-12-04 Километража 342000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
16.250 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1725 кг Работна висина на подигање 16 м
Година 2005-01-06 Километража 255861 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
35.120 € PLN 151.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Comet Модел 21/2/9 HQ Работна висина на подигање 20.5 м Дофат на стрела 9 м
Година 2015 Километража 39886 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 194382 км Сила
Полска, Bogucin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 209 огласа
Прикажи
Претплати се