Филтри -

Дигалки Genie

Резултати од пребарување: 1418 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1418 огласа: Дигалки Genie

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Работна висина на подигање 12.52 м
Година Километража 1941 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 8.1 м
Година Километража 704 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг Висина на подигање 13 м
Година 2015 Километража 242 м/ч Сила
Шпанија, Oviedo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
хидраулична зглобна платформа Genie GS1930
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг Работна висина на подигање 7.85 м
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
хидраулична зглобна платформа Genie GS3246
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 318 кг Работна висина на подигање 11.75 м
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
хидраулична зглобна платформа Genie Z51-30JRT
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг Работна висина на подигање 17.59 м
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м
Година 2012 Километража 3692 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м
Година 2011 Километража 3747 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 8.1 м
Година 2007 Километража 704 м/ч Сила
Холандија, Biddinghuizen
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2008 Километража 790 м/ч Сила
Франција, Escaudain
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг Висина на подигање 16 м
Година 2017 Километража 449 м/ч Сила
Обединето Кралство, Northampton
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 318 кг Висина на подигање 9.75 м Работна висина на подигање 11.75 м
Година 06/2018 Километража 437 м/ч Сила
Романија, Dumbravita
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 14 м
Година 2018 Километража 83 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 7 м
Година 2017 Километража 51 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 8 м
Година 2016 Километража 191 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 680 кг Висина на подигање 16 м Работна висина на подигање 18 м
Година 2011 Километража 2020 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 363 кг Висина на подигање 6.1 м Работна висина на подигање 8.1 м
Година 2018 Километража 228 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
11.400 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.1 м
Година 04/2014 Километража 250 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 136 кг Работна висина на подигање 14.3 м
Година 2015 Километража Сила
Србија, Žiča, Kraljevo
Контактирајте го продавачот
9.325 € PLN 39.900 PLN
Ножична платформа
Година 2012 Километража 2198 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
39.500 € PLN 169.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 34 м
Година 2010 Километража 4741 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
23.140 € PLN 99.000 PLN
Телескопска дигалка
Носивост 227 кг Висина на подигање 25.9 м Работна висина на подигање 27.9 м Дофат на стрела 23.32 м
Година 2007 Километража 5579 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
18.460 € PLN 79.000 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 19.9 м Работна висина на подигање 21.8 м Дофат на стрела 16.8 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Paniówki
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1418 огласа
Прикажи