Филтри -

Дигалки XCMG

Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

67 огласа: Дигалки XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина Марка на лифт XCMG Модел QJS20F
Година 2020 Километража 361 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 28.2 м
Година Километража 371 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 28.2 м
Година Километража 209 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 28.2 м
Година Километража 294 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 3.6 м Работна висина на подигање 5.6 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 82.080 €
Телескопска дигалка
Носивост 18500 кг Висина на подигање 36.3 м
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.170 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 36.3 м
Година 2013 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 3.6 м Работна висина на подигање 5.6 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
96.000 US$ EUR ≈ 88.540 €
Телескопска дигалка
Носивост 150 кг Висина на подигање 28 м Работна висина на подигање 26.3 м Дофат на стрела 24.3 м
Година 2011 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
87.000 US$ EUR ≈ 80.240 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 28 м
Година 2012 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
106.000 US$ EUR ≈ 97.760 €
Телескопска дигалка
Носивост 480 кг Висина на подигање 22.4 м Работна висина на подигање 20.7 м Дофат на стрела 5.5 м
Година 2014 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.170 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 22.4 м Работна висина на подигање 20.7 м Дофат на стрела 5.5 м
Година 2014 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.170 €
Телескопска дигалка
Носивост 340 кг Висина на подигање 40 м Работна висина на подигање 40 м
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.170 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 30 м Работна висина на подигање 30 м Дофат на стрела 23.8 м
Година 2015 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
106.000 US$ EUR ≈ 97.760 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 30 м Работна висина на подигање 30 м Дофат на стрела 23.8 м
Година 2014 Километража Сила
Кина, Xuzhou
нови телескопска дигалка XCMG XC6-3006K нови телескопска дигалка XCMG XC6-3006K
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 6.2 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.420 €
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг Висина на подигање 33.9 м Работна висина на подигање 32.2 м Дофат на стрела 24.6 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
ново возило со дигалка со корпа XCMG XZJ5311JQJZ6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Чиле
ново возило со дигалка со корпа XCMG GKS17
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Чиле
ново возило со дигалка со корпа XCMG GKZ12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Чиле
ново возило со дигалка со корпа XCMG GKH23
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Чиле
ново возило со дигалка со корпа XCMG GKZ9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Чиле
ново возило со дигалка со корпа XCMG GKH9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.110 €
Телескопска дигалка
Носивост 340 кг Висина на подигање 24 м Работна висина на подигање 24 м Дофат на стрела 6 м
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Телескопска дигалка
Носивост 450 кг Висина на подигање 28 м Работна висина на подигање 28 м Дофат на стрела 23.8 м
Година 2015 Километража 4000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи