Филтри -

Дигалки Haulotte

Резултати од пребарување: 921 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

921 огласа: Дигалки Haulotte

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
9.377 € PLN 39.900 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг Висина на подигање 8 м Работна висина на подигање 10 м
Година 2012 Километража 491 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
8.202 € PLN 34.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 300 кг Висина на подигање 9.75 м Работна висина на подигање 11.75 м
Година 2017 Километража 434 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Телескопска дигалка
Носивост 250 кг Висина на подигање 18 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2000 Километража 5780 м/ч Сила
Шпанија, Gandia
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20.5 м Работна висина на подигање 22.5 м Дофат на стрела 18.3 м
Година 2019 Километража 1826 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 13 м Работна висина на подигање 15 м
Година 2018 Километража 1733 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 13 м Работна висина на подигање 15 м
Година 2018 Километража 1165 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8.14 м Работна висина на подигање 10.14 м
Година 2018 Километража 26 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 8 м Работна висина на подигање 10 м Дофат на стрела 3 м
Година 2018 Километража 499 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Модел HA18PX Висина на подигање 15.2 м Работна висина на подигање 17.2 м Дофат на стрела 10.6 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Siedlce
Контактирајте го продавачот
750 €
Ножична платформа
Носивост 300 кг Висина на подигање 10 м Работна висина на подигање 12 м
Година 2003 Километража Сила
Полска, Siedlce
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м
Година 2008 Километража 3561 м/ч Сила
Белгија, Lontzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.8 м
Година 2015 Километража 324 м/ч Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 15.44 м
Година 2007 Километража Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 22.6 м
Година 2007 Километража Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 22.6 м
Година 2008 Километража Сила
Индија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2008 Километража 492 м/ч Сила
Норвешка, Grålum
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Ножична платформа
Работна висина на подигање 8 м
Година 2002 Километража 569 м/ч Сила
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг Висина на подигање 20.65 м
Година 2012 Километража 2809 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 3.8 м
Година 2020 Километража 20 м/ч Сила
Франција, Escaudain
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 3.8 м
Година 2020 Километража 120 м/ч Сила
Франција, Escaudain
Контактирајте го продавачот
10 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Евро Euro 3 Висина на подигање 16 м
Година 04/2004 Километража 6000 м/ч Сила
Бугарија, Kubrat
хидраулична зглобна платформа Haulotte HA12IP хидраулична зглобна платформа Haulotte HA12IP хидраулична зглобна платформа Haulotte HA12IP
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006 Километража 642 м/ч Сила
Шпанија, Gijón
подигнувачка платформа со јарбол Haulotte STAR 10-1
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2011 Километража Сила
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2008 Километража 398 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2008 Километража 3495 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 921 огласа
Прикажи