Филтри -

Дигалки IVECO

Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

136 огласа: Дигалки IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX170 Дофат на стрела 7.95 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 63730 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MT 202 Работна висина на подигање 20.2 м Дофат на стрела 9.5 м
Година 2013 Километража 92537 км Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Марка на лифт Socage Модел ForSte 20D SPEED Работна висина на подигање 19.8 м Дофат на стрела 9 м
Година 12/2022 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел MX170 Работна висина на подигање 17 м Дофат на стрела 7.95 м
Година 2013 Километража 81336 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2009 Километража 213910 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 3940 кг Евро Euro 5 Работна висина на подигање 15 м
Година 2009-10-06 Километража 223545 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 4740 кг Евро Euro 5 Работна висина на подигање 15 м
Година 2009-07-08 Километража 298695 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 265 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт COMILEV Модел EN 180 TP Висина на подигање 18 м Работна висина на подигање 18 м Дофат на стрела 12 м
Година 03/2012 Километража 163110 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 18 м
Година 2002 Километража 218050 км Сила
Полска, Tomaszów Lubelski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MX170 Работна висина на подигање 17 м Дофат на стрела 7.95 м
Година 2010 Километража 105044 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт GSR Модел 179T Работна висина на подигање 17 м Дофат на стрела 9 м
Година 2013 Километража 50986 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт DENKA LIFT Висина на подигање 16 м
Година Километража 323681 км Сила
Данска, Korsør
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2013 Километража 77300 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Ruthmann Модел Ecoline RS200 Висина на подигање 20 м
Година 02/2018 Километража 14123 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
26.580 € PLN 113.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел 160 alu/ds Работна висина на подигање 16.2 м Дофат на стрела 10.2 м
Година 2013 Километража 86000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
33.810 € PLN 144.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел MT 202 DS Работна висина на подигање 20.2 м Дофат на стрела 9.8 м
Година 2013 Километража 111000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MT 202 DS Работна висина на подигање 20.2 м Дофат на стрела 9.8 м
Година 2014 Километража 95009 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт Socage Модел ForSte 24D SPEED Работна висина на подигање 23.6 м Дофат на стрела 13 м
Година 2021 Километража 33000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел 160 ALU DS Работна висина на подигање 16.3 м Дофат на стрела 10.2 м
Година 2017 Километража 41000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел MZ250
Година 2019 Километража 1800 м/ч Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Multitel Модел 160 Alu Висина на подигање 16 м
Година 12/2013 Километража 44927 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
42.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Blumenbecker Модел Hubmeister Висина на подигање 26.5 м
Година 2005 Километража 94965 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Multitel Модел MT 240 Висина на подигање 22 м Работна висина на подигање 24 м Дофат на стрела 13 м
Година 2018 Километража 51500 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
28.680 € PLN 122.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел MX170 Работна висина на подигање 17 м Дофат на стрела 8 м
Година 2013 Километража 67000 км Сила
Полска, Żabia Wola
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи