Филтри -

Дигалки Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 139 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

139 огласа: Дигалки Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz GSR B 230 T возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz GSR B 230 T
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Висина на подигање 22 м Работна висина на подигање 23 м Дофат на стрела 13 м
Година 2017 Километража 22000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
19.510 € PLN 83.500 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 100 кг Евро Euro 3 Марка на лифт Ruthmann Работна висина на подигање 18 м Дофат на стрела 12.8 м
Година 2005 Километража 311000 км Сила
Полска, Warsaw
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.300 €
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Ruthmann Висина на подигање 22 м Работна висина на подигање 22 м
Година 1993 Километража 149000 км Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
51.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 724 кг Евро Euro 6 Модел France Elevateur Type: Topy 10.2i
Година 08/2024 Километража 63 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Versalift
Година 2002 Километража 170000 км Сила
Полска, Tomaszów Lubelski
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Марка на лифт Ruthmann Модел Ecoline 160 Висина на подигање 16 м
Година 12/2020 Километража 11350 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 28 м
Година 02/1984 Километража 25000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
55.811 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1995-05 Километража 30584 км Сила
Германија, Heeslingen-Boitzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 220 кг Марка на лифт Versalift Модел VTX-240 Работна висина на подигање 24 м Дофат на стрела 12.5 м
Година 2014 Километража 104000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 105 кг Марка на лифт Ruthmann Модел TB 220
Година 2010 Километража 109367 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
45.570 € PLN 195.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Ruthmann Модел TB 220 Висина на подигање 22 м Работна висина на подигање 22 м Дофат на стрела 14 м
Година 11/2009 Километража 80000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 3.2 м Работна висина на подигање 32 м
Година 03/2012 Километража 249955 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Ruthmann Модел T170 Висина на подигање 17 м Работна висина на подигање 17 м
Година 2002 Километража 240978 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Oil&Steel Модел 18E
Година 2008 Километража 66000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Модел A-Lift Висина на подигање 13 м
Година 2024 Километража 1500 км Сила
Норвешка, Stokke
Контактирајте го продавачот
аукција 19.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 07/2002 Километража 93919 км Сила
Словачка, Mútne
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Носивост 4060 кг Модел NORMET ESSLIFT 1000
Година 2012 Километража 34091 км Сила
Норвешка, Stokke
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2001 Километража 73225 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.250 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 75 кг Евро Euro 4 Марка на лифт WUMAG Модел WT 170
Година 2007 Километража 37109 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.250 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Марка на лифт WUMAG Модел WT 170
Година 2007 Километража 34972 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 365 кг Марка на лифт Multitel Модел J350TA Дофат на стрела 50 м
Година 2000 Километража 604912 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Марка на лифт GSR Модел B180T Висина на подигање 15.8 м Работна висина на подигање 17.8 м Дофат на стрела 12.8 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Суспензија со пружина Дофат на стрела 28 м
Година 2002 Километража 157525 км Сила
Италија, Montemurlo
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.290 €
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт COMILEV Модел EN 160 TVL Висина на подигање 16 м
Година 12/2001 Километража 99000 км Сила
Полска, Zagnańsk
Контактирајте го продавачот
149.300 € PLN 639.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2007 Километража Сила
Полска, Łódź
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 139 огласа
Прикажи