Филтри -

Дигалки Niftylift

Резултати од пребарување: 139 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

139 огласа: Дигалки Niftylift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг Висина на подигање 15.4 м
Година 2009 Километража 647 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 1.7 м Работна висина на подигање 17 м
Година 2011 Километража 450 м/ч Сила
Холандија, Wekerom
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг Висина на подигање 13 м Работна висина на подигање 15 м Дофат на стрела 7.5 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
28.140 € PLN 119.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг Марка на лифт Nifty-Lift Модел HR21 HYBRID Работна висина на подигање 21 м
Година 2013 Километража 1353 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
23.300 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг Висина на подигање 15 м Работна висина на подигање 17 м Дофат на стрела 8.7 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
14.060 € PLN 59.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг Висина на подигање 13.5 м Работна висина на подигање 15.5 м Дофат на стрела 9.7 м
Година 2011 Километража 3973 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
11.710 € PLN 49.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг Висина на подигање 10.2 м Работна висина на подигање 12.2 м Дофат на стрела 6.1 м
Година 2011 Километража 1004 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10 м Работна висина на подигање 12 м
Година Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.5 м
Година 2011 Километража 1137 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Работна висина на подигање 12.2 м
Година 2013 Километража 790 м/ч Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10 м Работна висина на подигање 12 м
Година Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Работна висина на подигање 15 м
Година Километража 500 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Работна висина на подигање 20.8 м
Година Километража 266 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
хидраулична зглобна платформа Niftylift HR21 HYBRID
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 280 кг Висина на подигање 28 м
Година 2016 Километража 1235 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг Висина на подигање 12.19 м
Година 2022 Километража Сила
Данска, Rødekro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг Висина на подигање 14.69 м
Година 2022 Километража Сила
Данска, Rødekro
аукција 1.383 € SEK 16.000 SEK
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006 Километража 3030 м/ч Сила
Холандија, Nuland
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.2 м
Година 2006 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
нови хидраулична зглобна платформа Niftylift HR21 E 2x4 нови хидраулична зглобна платформа Niftylift HR21 E 2x4 нови хидраулична зглобна платформа Niftylift HR21 E 2x4
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
71.070 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 250 кг Висина на подигање 20.79 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Латвија, Uk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.8 м
Година 2017 Километража 917 м/ч Сила
Холандија, Dordrecht
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 139 огласа
Прикажи
Претплати се