Филтри -

Дигалки Manitou

Резултати од пребарување: 332 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

332 огласа: Дигалки Manitou

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 227 кг Висина на подигање 7.79 м
Година 2016 Километража 151 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
28.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м
Година 2012 Километража 4321 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.430 € PLN 49.500 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2015 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
55.200 € PLN 239.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг Висина на подигање 20 м
Година 2017 Километража 1315 м/ч Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг Висина на подигање 9.3 м
Година 2019 Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг Висина на подигање 11.95 м
Година 2014 Километража 206 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.55 м
Година 2017 Километража 2574 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17.55 м
Година 2019 Километража 1863 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 3200 кг Висина на подигање 6.9 м
Година 2018 Километража 2213 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2011 Километража 775 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.530 € PLN 75.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг Работна висина на подигање 17 м Дофат на стрела 7 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Телескопска дигалка
Носивост 5000 кг
Година 2014 Километража 354 км Сила
Белгија, Turnhout
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2017 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 227 кг Висина на подигање 7.79 м
Година 2016 Километража 280 м/ч Сила
Данска, Skive
телескопска дигалка Manitou MRT2150P+ ST4 телескопска дигалка Manitou MRT2150P+ ST4 телескопска дигалка Manitou MRT2150P+ ST4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 5000 кг Висина на подигање 20.09 м
Година 2016 Километража 4700 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 3000 кг Висина на подигање 5 м
Година 2015 Километража 2421 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 4100 кг Висина на подигање 6.9 м
Година 2018 Километража 4506 м/ч Сила
Данска, Skive
подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 vjr подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 vjr подигнувачка платформа со јарбол Manitou 100 vjr
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2021 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2021 Километража 980 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
20.090 € PLN 87.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Година 2011 Километража Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 3500 кг Висина на подигање 11.05 м
Година 2014 Километража 3177 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 3500 кг Висина на подигање 11.05 м
Година 2014 Километража 3975 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2023 Километража 446 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
69.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м
Година 2022 Километража 400 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 332 огласа
Прикажи
Претплати се