Филтри -

Багери Sunward

Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

87 огласа: Багери Sunward

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Мини багер
Година 2022 Километража 300 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Длабочина на копање 182 мм
Година 2022 Километража 74 м/ч Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.020 €
Багер гасеничар
Година 05/2022 Километража 800 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.140 €
Багер гасеничар
Година 06/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Длабочина на копање 2840 мм Радиус на копање 4775 м Висина за истовар 3010 м
Година 2024 Километража 350 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Длабочина на копање 2380 м Радиус на копање 4040 м Висина за истовар 2720 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Длабочина на копање 3120 м Радиус на копање 5260 м Висина за истовар 3400 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.800 €
Мини багер
Длабочина на копање 2.38 м Висина за истовар 2.72 м
Година 2024 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.250 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.12 м Радиус на копање 5.39 м Висина за истовар 3.4 м
Година 2024 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Мини багер
Длабочина на копање 2.84 м Висина за истовар 3 м
Година 2024 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.490 €
Мини багер
Длабочина на копање 4.015 м Радиус на копање 6.225 м Висина за истовар 4.2 м
Година 08/2021 Километража 1150 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.710 €
Мини багер
Длабочина на копање 4.205 м Радиус на копање 6.725 м Висина за истовар 5.15 м
Година 08/2019 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.430 €
Мини багер
Длабочина на копање 4.205 м Радиус на копање 6.725 м Висина за истовар 7.275 м
Година 07/2020 Километража 1460 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.980 €
Мини багер
Длабочина на копање 3.7 м Радиус на копање 6.15 м Висина за истовар 3.99 м
Година 02/2020 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.250 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5
Година 02/2018 Километража 3588 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.020 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 4.025 м Длабочина на копање 4025 мм Радиус на копање 6.27 м Висина за истовар 5.15 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.870 €
Мини багер
Длабочина на копање 4.285 м Радиус на копање 6.955 м Висина за истовар 4.775 м
Година 10/2021 Километража Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.020 €
Мини багер
Длабочина на копање 4.015 м Радиус на копање 6.225 м Висина за истовар 4.2 м
Година 08/2021 Километража 1120 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.670 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.02 м Длабочина на копање 4020 мм
Година 2018 Километража 2817 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Мини багер
Длабочина на копање 4.015 м Радиус на копање 6.225 м
Година 2016 Километража 2391 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража 6527 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Ettenleur
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Претплати се