Филтри -

Автодигалки IVECO

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Автодигалки IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка IVECO MAGIRUS 260S автодигалка IVECO MAGIRUS 260S автодигалка IVECO MAGIRUS 260S
3
Контактирајте го продавачот
330.000 €
Модел Socage TJJ70
Година 2008 Километража 1900 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2000 Километража Сила
Романија, Bihor
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Носивост 6480 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел FASSI F95A.0.22 crane
Година 2014 Километража 110000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Носивост 7310 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел Fassi F130A.22
Година 2009 Километража 99000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
Носивост 7661 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел HYVA HB150x
Година 2016 Километража 138000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Носивост 4040 кг Суспензија пружина/пружина Модел Palfinger 8500 Дофат на стрела 9.4 м Капацитет на крајот на стрелата 3.3 т
Година 2010 Километража 180000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Носивост 11625 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел HIAB XS 166 E-2 HIDUO with remote control
Година 2014 Километража 390000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Носивост 6840 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-16 Километража 949043 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Модел ITALMEC 25 Висина на подигање 25 м
Година 1990 Километража 8589 км Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција 25.000 €
Година Километража 98948 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
83.500 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2021-02-04 Километража 1923 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Носивост 7750 кг Евро Euro 6 Модел 5020-K3
Година 2015 Километража 332000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Модел 3220-K6
Година 2018 Километража 63000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
38.750 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 243148 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
16.240 € SEK 189.000 SEK
Година Километража 180760 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1810 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 223000 км Сила
Холандија, Born auf dem Darß
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Носивост 12500 кг
Година 2012 Километража 138000 км Сила
Холандија, Middelaar
Контактирајте го продавачот
357.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
495.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
55.500 €
Носивост 24000 кг Евро Euro 2
Година 1992 Километража 135690 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
144.950 €
Носивост 18520 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 29746 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11156 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-05-07 Километража 245124 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел 420T a2 - 1993 - 42 T/M
Година 1980 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Висина на подигање 30 м
Година 1988 Километража 253967 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2007-12 Километража 113285 км Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се