Филтри -

Кранови гасеничари Demag

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Кранови гасеничари Demag

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
кран гасеничар Demag CC 3800-1 (LSL+ LF 14) кран гасеничар Demag CC 3800-1 (LSL+ LF 14)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Висина на подигање 177 м Капацитет на крајот на стрелата 650 т Дофаќач 177 м
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 14000 м/ч Сила
Шведска, Bålsta
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
кран гасеничар Demag CC 2400-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противтежа 160000 кг
Година 2014 Километража 4936 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 160000 кг Дофат на стрела 60 м Противтежа 40000 кг
Година 2004 Километража Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
нови кран гасеничар Demag CC8800-1 нови кран гасеничар Demag CC8800-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3200000 кг Висина на подигање 111 м Капацитет на крајот на стрелата 3200 т Дофаќач 69 м
Година 01/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар Demag CC-300 кран гасеничар Demag CC-300 кран гасеничар Demag CC-300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1987 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар Demag CC3800
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 600000 кг Висина на подигање 21 м Противтежа 205000 кг
Година 2017 Километража 2362 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500000 кг Дофат на стрела 60 м
Година 2008 Километража 4890 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
кран гасеничар Demag B410
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 5480 м/ч Сила
Германија, Metten
кран гасеничар Demag Cc 3800-1
1
Контактирајте го продавачот
3.750.000 €
Капацитет на крајот на стрелата 650 т
Година 2016 Километража 7200 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофат на стрела 60 м
Година 2007 Километража 5630 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
кран гасеничар Demag CC2600 кран гасеничар Demag CC2600 кран гасеничар Demag CC2600
3
Контактирајте го продавачот
550.000 US$ EUR ≈ 507.000 €
Година 1995 Километража 22652 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
кран гасеничар Demag CC 6800 SSL
1
Контактирајте го продавачот
6.500.000 €
Капацитет на крајот на стрелата 1250 т
Година 2015 Километража 6000 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 649.998 кг
Година 2018 Километража 9000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
кран гасеничар Demag B410  Cable excavator / Seilbagger
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1980 Километража 18900 м/ч Сила
Германија, Metten
кран гасеничар Demag CC 3800-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противтежа 285000 кг
Година 2017 Километража 6900 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
кран гасеничар Demag CC 3800-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 165 м Дофаќач 165 м Противтежа 285000 кг
Година 2017 Километража 6900 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 600000 кг Висина на подигање 84 м Дофаќач 84 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 420000 кг Висина на подигање 84 м Капацитет на крајот на стрелата 400 т Дофаќач 84 м
Година 2007 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250000 кг Висина на подигање 72 м Капацитет на крајот на стрелата 150 т Дофаќач 72 м
Година 06/1990 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи