Филтри -

Валјаци за асфалт XCMG

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

88 огласа: Валјаци за асфалт XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
18.600 US$ EUR ≈ 17.080 €
Ширина на валјак 2082 мм Работна брзина 8.046 км/ч
Година 05/2023 Километража 109 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 1500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.720 €
Година 02/2019 Километража 1075 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Година 06/2019 Километража 1060 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.600 US$ EUR ≈ 16.160 €
Ширина на валјак 2082 мм Работна брзина 8.046 км/ч
Година 06/2022 Километража 114 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.450 €
Евро Euro 3
Година 05/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 01/2016 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.660 €
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.300 US$ EUR ≈ 23.240 €
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.500 US$ EUR ≈ 26.180 €
Ширина на валјак 2130 мм Работна брзина 9.4 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
999.999 US$ EUR ≈ 918.400 €
Година 2023 Километража Сила
Уругвај, Pinar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Ширина на валјак 2 мм Работна брзина 2.97 км/ч
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 56.940 €
Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.920 €
Ширина на валјак 2130 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Работна брзина 10 км/ч Резервоар за вода 500 л
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.900 US$ EUR ≈ 18.280 €
Евро Euro 3 Ширина на валјак 2260 мм
Година 2015 Километража Сила
Кина, 安徽
Anhui Rennuo Construction Machinery Co., Ltd
валјак за асфалт XCMG XS223J валјак за асфалт XCMG XS223J валјак за асфалт XCMG XS223J
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 2130 мм Работна брзина 2.66 км/ч
Година 2017 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
валјак за асфалт XCMG YZ14JC military idle
1
Контактирајте го продавачот
13.900 US$ EUR ≈ 12.770 €
Ширина на валјак 2130 мм Работна брзина 8.11 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
36.500 US$ EUR ≈ 33.520 €
Ширина на валјак 2170 мм Работна брзина 9.55 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 2500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Година 07/2022 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Ширина на валјак 1300 мм Работна брзина 10.6 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи