Филтри -

Валјаци за асфалт Dynapac

Резултати од пребарување: 168 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

168 огласа: Валјаци за асфалт Dynapac

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Ширина на валјак 3000 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 04/2019 Километража 2000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Работна брзина 12 км/ч
Година 2018 Километража 12 м/ч Сила
Хонг Конг
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.900 €
Ширина на валјак 1950 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2018 Километража 12 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1575 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 04/2005 Километража 5110 м/ч Сила
Шпанија, Puerto del Rosario
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Година Километража 8820 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.250 €
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.490 €
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Ширина на валјак 195 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.800 US$ EUR ≈ 11.080 €
Евро Euro 2
Година 2018 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 11.170 €
Евро Euro 2
Година 2018 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
23.600 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Година 2003 Километража 12053 м/ч Сила
Холандија, Middelaar
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 12.020 €
Евро Euro 3 Ширина на валјак 2130 мм
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.610 €
Евро Euro 3 Ширина на валјак 2130 мм
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 12.020 €
Ширина на валјак 2130 мм Работна брзина 7711 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Евро Euro 3 Ширина на валјак 2130 мм
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
валјак за асфалт Dynapac cs14
1
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Естонија, Holstre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 7291 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1300 мм
Година 2010 Километража 1225 м/ч Сила
Литванија, Raseiniai
Контактирајте го продавачот
13.041 €
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Година 2016 Километража 1693 м/ч Сила
Холандија, Wekerom
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Ширина на валјак 200 мм Работна брзина 20 км/ч Резервоар за вода 1000 л
Година 05/2000 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Aukštpamedžių k.
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 168 огласа
Прикажи
Претплати се