Филтри -

Валјаци за асфалт Caterpillar

Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

110 огласа: Валјаци за асфалт Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
валјак за асфалт Caterpillar CB-114
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
валјак за асфалт Caterpillar CB-534D
1
Контактирајте го продавачот
66.390 € BRL 399.000 R$
Година 2010 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.888 US$ EUR ≈ 16.370 €
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 45.750 €
Година 2014 Километража 3768 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 1940 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 1968 м/ч Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.870 €
Работна брзина 11.3 км/ч Резервоар за вода 35 л
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Ширина на валјак 900 мм
Година 2013-06 Километража 820 м/ч Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.870 €
Година 01/2018 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 608 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1300 мм
Година 2007 Километража 5857 м/ч Сила
Романија, Sibiu
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1300 мм
Година 2011 Километража 3500 м/ч Сила
Романија, Sibiu
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Ширина на валјак 1700 мм Работна брзина 11.5 км/ч
Година 2008 Километража Сила
Романија, Sibiu
Контактирајте го продавачот
28.900 US$ EUR ≈ 26.440 €
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
валјак за асфалт Caterpillar CS683 валјак за асфалт Caterpillar CS683 валјак за асфалт Caterpillar CS683
3
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.040 €
Ширина на валјак 2134 мм Работна брзина 11 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
валјак за асфалт Caterpillar CS683 валјак за асфалт Caterpillar CS683 валјак за асфалт Caterpillar CS683
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 2134 мм Работна брзина 11.3 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Година 2008 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Ширина на валјак 2130 мм Работна брзина 12.2 км/ч
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.420 €
Година 2006 Километража 4799 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 2130 мм Работна брзина 13 км/ч Резервоар за вода 1100 л
Година 05/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.720 €
Година 2020 Километража 1700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи