Филтри -

Валјаци со гуми

Резултати од пребарување: 205 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

205 огласа: Валјаци со гуми, пневматски ваљаци

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 8464 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 5564 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.500 US$ EUR ≈ 36.540 €
Ширина на валјак 2750 мм Работна брзина 17 км/ч Внатрешен радиус на вртење 7820 мм
Година 2020 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 35.620 €
Ширина на валјак 2750 мм Работна брзина 17 км/ч Внатрешен радиус на вртење 7820 мм
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 7881 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража 3532 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 4 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 29.140 €
Ширина на валјак 2750 мм Работна брзина 17 км/ч Надворешен радиус на вртење 7820 мм
Година 2016 Километража 4800 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 2050 м/ч Сила
Португалија, Vila Franca de Xira
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година 1994 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 2009 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Година 2010 Километража 4800 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.380 €
Година 2020 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.560 €
Ширина на валјак 2750 мм Работна брзина 16 км/ч Резервоар за вода 650 л Надворешен радиус на вртење 7820 мм
Година 2020 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.660 €
Ширина на валјак 2360 мм Работна брзина 13 км/ч Резервоар за вода 650 л Внатрешен радиус на вртење 7620 мм
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
валјак со гуми Hamm 3410 - Compactor 14 TON : de inchiriat валјак со гуми Hamm 3410 - Compactor 14 TON : de inchiriat
2
Контактирајте го продавачот
Година Километража Сила
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Резервоар за вода 650 л
Година 2021 Километража 283 м/ч Сила
Романија, Răzeșu
Контактирајте го продавачот
24.338,52 US$ EUR ≈ 22.520 €
Година 1997 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 6.2 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.750 €
Внатрешен радиус на вртење 6800 мм
Година 03/2022 Километража 980 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.350 €
Ширина на валјак 2750 мм Работна брзина 16 км/ч Резервоар за вода 650 л Надворешен радиус на вртење 90000 мм Внатрешен радиус на вртење 7620 мм
Година Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 883 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 205 огласа
Прикажи
Претплати се