Филтри -

Ваљаци за асфалт

Резултати од пребарување: 3033 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3033 огласа: Ваљаци за асфалт, ваљаци

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 5.250 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 9909 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Евро Euro 1
Година 2008 Километража 1961 м/ч Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 2009 Километража 5932 м/ч Сила
Полска, Kraków, Krakow
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 3607 м/ч Сила
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
8.379 € PLN 38.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Ширина на валјак 800 мм
Година 2011 Километража 7163 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
2.866 € PLN 13.000 PLN
Влечен валјак
Година 2005 Километража 1625 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
8.158 € PLN 37.000 PLN
Влечен валјак
Година 1989 Километража Сила
Полска, Chojnów
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 1995 Километража 7390 м/ч Сила
Романија, Baia Mare
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1700 м/ч Сила
Романија, Boldești-Scăeni
нови валјак за асфалт JCB CT 160-100 Tandemvibrationswalze нови валјак за асфалт JCB CT 160-100 Tandemvibrationswalze
2
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Валјак за асфалт
Година 2022 Километража 150 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 2741 м/ч Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
12.300 € Со вклучен ДДВ
Валјак за асфалт
Ширина на валјак 80 мм
Година 2011 Километража 244 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 1999 Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2008 Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 2759 м/ч Сила
Холандија, Ter aar
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража 7663 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
нови валјак за асфалт BOMAG BW161AD50 нови валјак за асфалт BOMAG BW161AD50
2
Контактирајте го продавачот
88.400 € Со вклучен ДДВ
Валјак за асфалт
Евро Euro 5 Ширина на валјак 1680 мм Работна брзина 11.5 км/ч Резервоар за вода 750 л
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
61.000 € Со вклучен ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
55.100 € PLN 249.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 330 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
55.100 € PLN 249.900 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2017 Километража 330 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
55.100 € PLN 249.900 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2017 Километража 330 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
мини валјак за асфалт DYNAPAC CC1200C
1
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2017 Километража Сила
Германија, Meppen, 49716, Berliner Straße 2
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.670 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 5500 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 3152 м/ч Сила
Украина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3033 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се