Филтри -

Комбинирани валјаци

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

85 огласа: Комбинирани валјаци

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Година 2013 Километража 5083 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
15.720 € CZK 399.000 CZK
Година 2018 Километража 871 м/ч Сила
Чехија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 34.230 €
Ширина на валјак 2130 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2019 Километража 2980 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.030 €
Ширина на валјак 1523 мм Работна брзина 11 км/ч
Година 2020 Километража 600 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
43.800 US$ EUR ≈ 40.520 €
Работна брзина 10.8 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.750 €
Ширина на валјак 1523 мм Работна брзина 10.8 км/ч
Година 2016 Километража 410 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Година Километража 9 м/ч Сила
Германија, Boppard
нови комбиниран валјак XCMG XMR403VT нови комбиниран валјак XCMG XMR403VT нови комбиниран валјак XCMG XMR403VT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1300 мм Работна брзина 10.5 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
комбиниран валјак Caterpillar CS563C
1
Контактирајте го продавачот
29.640 € HUF 11.500.000 HUF
Година 03/1998 Километража 7810 м/ч Сила
Унгарија, Várdomb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 92 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
89.700 €
Година 2020 Километража 746 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
14.360 € PLN 62.000 PLN
Година 2008 Километража 987 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
комбиниран валјак Hamm DV 10K комбиниран валјак Hamm DV 10K комбиниран валјак Hamm DV 10K
3
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1800 мм Резервоар за вода 400 л
Година 1982 Километража Сила
Латвија, Baloži
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 5248 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Година 2012 Километража 1752 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
24.615 € Без ДДВ
Ширина на валјак 2130 мм
Година Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Година Километража 1115 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 2000 Километража 6082 м/ч Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 4372 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 1643 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.700 €
Година 2006 Километража 3841 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 1600 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1000 мм
Година 2011 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.820 €
Година Километража 2380 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се