Филтри -

Валјаци за асфалт Ingersoll Rand

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Валјаци за асфалт Ingersoll Rand

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1650 мм
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.860 €
Ширина на валјак 2133 мм
Година 03/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.100 €
Година 2010 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1448 мм Работна брзина 10.7 км/ч
Година 2002 Километража 6100 м/ч Сила
Шпанија, Puerto del Rosario
Контактирајте го продавачот
8.300 US$ EUR ≈ 7.623 €
Година 2010 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.340 €
Година 2007 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
валјак за асфалт Ingersoll Rand DD-130 валјак за асфалт Ingersoll Rand DD-130 валјак за асфалт Ingersoll Rand DD-130
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.780 €
Година 2011 Километража 5500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 2051 м/ч Сила
Грција, Drepano
валјак за асфалт Ingersoll Rand DD-24
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
валјак за асфалт Ingersoll Rand SIN MODELO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Година 2005 Километража 700 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
6.750 US$ EUR ≈ 6.199 €
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
23.750 US$ EUR ≈ 21.810 €
Година 1998 Километража 6876 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.480 €
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.780 €
Ширина на валјак 2133 мм
Година 01/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.530 €
Година 08/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража 1877 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
валјак за асфалт Ingersoll Rand SD-100D валјак за асфалт Ingersoll Rand SD-100D валјак за асфалт Ingersoll Rand SD-100D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција 5.800 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 77100 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи