Филтри -

Валјаци за асфалт JCB

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Валјаци за асфалт JCB

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 1510 м/ч Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
17.750 €
Ширина на валјак 1200 мм
Година 2019 Километража 750 м/ч Сила
Ирска
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Година 01/2017 Километража 867 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2018 Километража 1300 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража 3 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража 4 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.920 € PLN 89.000 PLN
Година 2022 Километража 107 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година Километража 3 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година Километража 3 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година Километража 4 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
48.750 € Без ДДВ
Година 01/2023 Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.220 € PLN 52.000 PLN
Година 2018 Километража 270 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
11.990 € PLN 51.000 PLN
Ширина на валјак 800 мм
Година 2018 Километража 272 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
15.960 € PLN 67.900 PLN
Работна брзина 80 км/ч
Година 2018 Километража 201 м/ч Сила
Полска, Niepołomice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи