Филтри -

Валјаци за асфалт Ammann

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

73 огласа: Валјаци за асфалт Ammann

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 2032 м/ч Сила
Холандија, Middelaar
Контактирајте го продавачот
10.930 € PLN 46.900 PLN
Година 2012 Километража 1219 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 279 м/ч Сила
Унгарија, Gyor, Győr-Moson-Sopron
Контактирајте го продавачот
29.510 € HUF 11.500.000 HUF
Година 2010 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
9.100 €
Година 2013 Километража 1469 м/ч Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 4100 м/ч Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Година 01/2017 Километража 1699 м/ч Сила
Холандија, Middelaar
Контактирајте го продавачот
6.630 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 18000 м/ч Сила
Унгарија, Nyiregyhaza
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1680 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2006 Километража 2108 м/ч Сила
Германија, Erftstadt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1060 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 1730 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 3900 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 876 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.270 € TRY 950.000 TRY
Година 12/2012 Километража 4178 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
25.050 € BGN 49.000 BGN
Година 2008 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2013 Километража 2060 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 2408 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 3434 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1000 мм
Година 2019 Километража 367 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1000 мм
Година 2019 Километража 367 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1000 мм
Година 2019 Километража 361 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
10.460 € PLN 44.900 PLN
Ширина на валјак 1200 мм
Година 2012 Километража 1685 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година 2006 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година Километража 1356 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи