Филтри -

Мини валјаци за асфалт XCMG

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Мини валјаци за асфалт XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
19.200 US$ EUR ≈ 17.710 €
Ширина на валјак 1200 мм Работна брзина 9.5 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1000 мм Работна брзина 7.5 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
мини валјак за асфалт XCMG YZC 3 Mini Road Roller мини валјак за асфалт XCMG YZC 3 Mini Road Roller мини валјак за асфалт XCMG YZC 3 Mini Road Roller
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Кина
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR15S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR30E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.450 €
Работна брзина 10.6 км/ч
Година 2020 Километража 897 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.990 €
Евро Euro 2 Ширина на валјак 1300 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.610 €
Ширина на валјак 708 мм Работна брзина 3.6 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.070 €
Ширина на валјак 1300 мм Работна брзина 10.5 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR203
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR153
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR083
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR403S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR403
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR403S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR403SVT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR403VT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR403VO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR303S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR153S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови мини валјак за асфалт XCMG XMR353E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови мини валјак за асфалт XCMG XD120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.910 €
Ширина на валјак 893 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.760 €
Работна брзина 10.6 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи