Филтри -

Валјаци со гуми XCMG

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

37 огласа: Валјаци со гуми XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.670 €
Година 04/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
валјак со гуми XCMG XP303 валјак со гуми XCMG XP303 валјак со гуми XCMG XP303
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
валјак со гуми XCMG XP163 валјак со гуми XCMG XP163 валјак со гуми XCMG XP163
3
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.660 €
Година 2016 Километража 2900 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Ширина на валјак 2210 мм Работна брзина 18.4 км/ч Резервоар за вода 650 л Внатрешен радиус на вртење 7253 мм
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Година 2020 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Ширина на валјак 2750 мм Работна брзина 17 км/ч Надворешен радиус на вртење 7820 мм
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.140 €
Ширина на валјак 2365 мм Работна брзина 16 км/ч Резервоар за вода 1100 л Надворешен радиус на вртење 9000 мм
Година 2014 Километража Сила
Кина, Xuzhou
валјак со гуми XCMG XP303 валјак со гуми XCMG XP303 валјак со гуми XCMG XP303
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 6.2 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
39.500 US$ EUR ≈ 36.430 €
Ширина на валјак 2750 мм Работна брзина 17 км/ч Внатрешен радиус на вртење 7820 мм
Година 2020 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 35.510 €
Ширина на валјак 2750 мм Работна брзина 17 км/ч Внатрешен радиус на вртење 7820 мм
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 29.050 €
Ширина на валјак 2750 мм Работна брзина 17 км/ч Надворешен радиус на вртење 7820 мм
Година 2016 Километража 4800 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.420 €
Ширина на валјак 2750 мм Работна брзина 16 км/ч Резервоар за вода 650 л Надворешен радиус на вртење 7820 мм
Година 2020 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.490 €
Ширина на валјак 2360 мм Работна брзина 13 км/ч Резервоар за вода 650 л Внатрешен радиус на вртење 7620 мм
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.290 €
Ширина на валјак 2750 мм Работна брзина 16 км/ч Резервоар за вода 650 л Надворешен радиус на вртење 90000 мм Внатрешен радиус на вртење 7620 мм
Година Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Ширина на валјак 2360 мм Работна брзина 17 км/ч Резервоар за вода 650 л Надворешен радиус на вртење 7620 мм
Година 2020 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
нови валјак со гуми XCMG XP262
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови валјак со гуми XCMG XP203
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови валјак со гуми XCMG XP303S нови валјак со гуми XCMG XP303S
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови валјак со гуми XCMG XP302
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови валјак со гуми XCMG XP163
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
нови валјак со гуми XCMG XP203S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар за вода 650 л
Година Километража Сила
Чиле
нови валјак со гуми XCMG XP303K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар за вода 650 л
Година Километража Сила
Чиле
нови валјак со гуми XCMG XP263
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар за вода 650 л
Година Километража Сила
Чиле
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи