Филтри -

Мини валјаци за асфалт

Резултати од пребарување: 473 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

473 огласа: Мини валјаци за асфалт

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Година 2014 Километража 4200 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 91 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини валјак за асфалт AMMANN AV12  diesel мини валјак за асфалт AMMANN AV12  diesel мини валјак за асфалт AMMANN AV12  diesel
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 770 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
19.660 € UAH 802.000 UAH
Година 2013 Километража 2614 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Ширина на валјак 1000 мм
Година 2008 Километража 1027 м/ч Сила
Украина, Житомир
мини валјак за асфалт DYNAPAC CC222 мини валјак за асфалт DYNAPAC CC222 мини валјак за асфалт DYNAPAC CC222
3
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1400 мм
Година 2002 Километража 7291 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
18.740 € UAH 764.700 UAH
Година 2010 Километража 1274 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 1027 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2022 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 3010 м/ч Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
24.600 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 915 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Ширина на валјак 650 мм
Година 06/2021 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Сила
Германија, Saarlouis
мини валјак за асфалт JCB 2015 JCB Walk Behind Roller
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 1200 мм
Година 2014 Километража 800 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Ширина на валјак 1000 мм Работна брзина 10.2 км/ч
Година 2021 Километража 2 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 2741 м/ч Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 724 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 77 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10.030 € PLN 47.000 PLN
Ширина на валјак 1200 мм
Година 2003 Километража 5150 м/ч Сила
Полска, Boronów
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 473 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се