Багер на тркала Caterpillar M312

PDF
багер на тркала Caterpillar M312
багер на тркала Caterpillar M312
багер на тркала Caterpillar M312 слика 2
багер на тркала Caterpillar M312 слика 3
багер на тркала Caterpillar M312 слика 4
багер на тркала Caterpillar M312 слика 5
багер на тркала Caterpillar M312 слика 6
багер на тркала Caterpillar M312 слика 7
багер на тркала Caterpillar M312 слика 8
багер на тркала Caterpillar M312 слика 9
багер на тркала Caterpillar M312 слика 10
багер на тркала Caterpillar M312 слика 11
багер на тркала Caterpillar M312 слика 12
багер на тркала Caterpillar M312 слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
19.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  M312
Тип:  багер на тркала
Година на производство:  2000
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  PR34837
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar M315 19.600 € Багер на тркала 2000 Полска, Lubartów
Caterpillar M315 19.600 € Багер на тркала 2001 Полска, Lubartów
Caterpillar M320 20.000 € Багер на тркала 1999 Полска, Lubartów
Caterpillar M315 34.020 € Багер на тркала 2000 11500 м/ч Полска, Staszów
Caterpillar M315C 33.090 € Багер на тркала 2003 14500 м/ч Полска, Podegrodzie