Филтри -

Багери на тркала Atlas

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

83 огласа: Багери на тркала Atlas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
85.540 € PLN 370.000 PLN
Носивост 5000 кг Длабочина на копање 5 м Радиус на копање 7 м Висина за истовар 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 9640 м/ч Сила
Полска, Wadowice Górne
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Година 1997 Километража 14000 м/ч Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 13500 м/ч Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2004 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1985 Километража Сила
Норвешка, Vesterøy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 7996 м/ч Сила
Полска, Chojnów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 18000 м/ч Сила
Холандија, Voorst
Контактирајте го продавачот
18.950 € Со вклучен ДДВ
Година 1995 Километража 16548 м/ч Сила
Германија, Hagen
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 12006 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Година 1992 Километража 11000 м/ч Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Година 1963 Километража Сила
Холандија, Harderwijk
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 14037 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Носивост 1184 кг
Година 2013 Километража 11920 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 6545 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 1388 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг
Година 1979 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
164.000 €
Година 2021 Километража 750 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 9700 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Година 2019 Километража 9986 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Година Километража 8600 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
87.000 €
Година 2004 Километража 24000 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година 2016 Километража 12000 м/ч Сила
Холандија, Bakel
Контактирајте го продавачот
30.850 € SEK 359.000 SEK
Година Километража 10277 м/ч Сила
Шведска, Gothenburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Претплати се