Филтри -

Мини багери Wacker Neuson

Резултати од пребарување: 138 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

138 огласа: Мини багери Wacker Neuson

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Година Километража 427 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 2541 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.660 € PLN 49.900 PLN
Година 2014 Километража 4144 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година Километража 4021 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 3777 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 1871 м/ч Сила
Холандија, Alblasserdam
Контактирајте го продавачот
13.670 € PLN 58.500 PLN
Година 2013 Километража 3094 м/ч Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
17.880 € PLN 76.500 PLN
Длабочина на копање 2.4 м
Година 2018 Километража 1339 м/ч Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
аукција 41.120 € NOK 490.000 NOK
Година 2016 Километража 3210 м/ч Сила
Норвешка, Hunndalen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 6 м/ч Сила
Норвешка, Stokke
аукција 21.930 € SEK 255.000 SEK
Година 2021 Километража 11526 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
31.550 € PLN 135.000 PLN
Година 2020 Километража Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година Километража 1513 м/ч Сила
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Година 2017 Километража 3940 м/ч Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 3176 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 6300 кг Радиус на копање 5.9 м
Година 2012 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Bad Hersfeld
Контактирајте го продавачот
17.290 € PLN 74.000 PLN
Година 2018 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2018 Километража 3298 м/ч Сила
Холандија, Middelbeers
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Didam
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година Километража 3315 м/ч Сила
Холандија, Kockengen
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 5308 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 35 м/ч Сила
Норвешка, Stokke
Контактирајте го продавачот
15.420 € PLN 66.000 PLN
Година 2011 Километража 4210 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
28.750 € PLN 123.000 PLN
Година 2015 Километража 2680 м/ч Сила
Полска, Grodków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 138 огласа
Прикажи