Филтри -

Машини за дупчење Epiroc

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

29 огласа: Машини за дупчење Epiroc

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови машина за дупчење Epiroc Diamec U4 нови машина за дупчење Epiroc Diamec U4 нови машина за дупчење Epiroc Diamec U4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Казахстан, Oskemen
Контактирајте го продавачот
450.000 US$ EUR ≈ 414.800 €
Година 2020 Километража 1838 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
460.000 US$ EUR ≈ 424.000 €
Година 2021 Километража 6450 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
аукција 444,90 € SEK 5.200 SEK
Година 2018 Километража 3947 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 74.530 € NOK 890.000 NOK
Година 2018 Километража 4350 м/ч Сила
Норвешка, Sandefjord
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Финска, Tuusula
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Финска, Tuusula
RB Trading International
6 години на Machineryline
машина за дупчење Epiroc T40 Smartroc
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 12300 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
Контактирајте го продавачот
305.000 US$ EUR ≈ 281.200 €
Година 2018 Километража 7245 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Година 2018 Километража Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
325.000 €
Година 2022 Километража 1290 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 2304 м/ч Сила
Шведска
машина за дупчење Epiroc T1D Cabin машина за дупчење Epiroc T1D Cabin машина за дупчење Epiroc T1D Cabin
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 347 м/ч Сила
Ирска, Navan
Контактирајте го продавачот
600.000 US$ EUR ≈ 553.100 €
Година 2019 Километража Сила
Мексико, Hermosillo Sonora
машина за дупчење Epiroc FlexiROC T30 машина за дупчење Epiroc FlexiROC T30
2
Контактирајте го продавачот
280.000 US$ EUR ≈ 258.100 €
Година 2019 Километража 259 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Epiroc FlexiROC T30 машина за дупчење Epiroc FlexiROC T30 машина за дупчење Epiroc FlexiROC T30
3
Контактирајте го продавачот
230.000 US$ EUR ≈ 212.000 €
Година 2018 Километража 3100 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција 87.170 € NOK 1.041.000 NOK
Година 2022 Километража 924 м/ч Сила
Норвешка, Sandefjord
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи